Self Servis Kiosklar Volkswagen Arena’da

Tüketici deneyiminin kalitesini artırmak için gelişen teknoloji ve yeniliklerden faydalanmak gerektiğine inanıyoruz. Bu düşüncemize istinaden Blackbox tarafından geliştirilen sistem için Arman Tasarım olarak yeni teknolojiyle donatılmış birçok self servis kiosk tasarımı gerçekleştirdik. Bu kiosklardan biri olan Pozitif Live Bilet Kiosku, satış, check-in ve promosyon gibi amaçlara hitap eder. Bu self servis kiosklar sayesinde Volkswagen Arena’da etkinliklere katılabilir, bilet satın alabilir ve üyelik fırsatlarından yaralanabilirsiniz.

Odağında kullanıcı deneyimi tasarımı olan inovatif yaklaşım arzusu, projemizin temelini oluşturmaktadır. Çeşitli teknolojik ekipmanların teknik detaylarını göz önünde bulundurarak konumlandırmak ve tasarımı bu şekilde kurgulamak önemlidir. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak bu cihazın mühendislik çalışmalarını gerçekleştirdik. Mühendisliğin tamamlanmasının ardından kiosklar üretilmiş ve Volkswagen Arena’nın yoğunluk noktalarına yerleştirilmiştir.

Mağaza içi teknolojiler sayesinde verimli çalışma sistemi ve özgür hareket etmenin mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu ürünlerin de Volkswagen Arena gibi geniş ve kalabalık bir mekanda rahatlığı sağlayacağına canıgönülden inanıyoruz.

Pozitif Live Self Servis Bilet Kiosk tasarımı görseli

Neden Self Servis Bilet Kiosk Tasarımı Tercih Edilmeli?

Eskiden konser ya da uçak biletlerimiz sadece gişelerde bekleyen görevlilerden, bazen çok uzun süren sıralardan sonra alınabilmekteydi. Yıllar içerisinde nüfusun artarken ve etkinlikler çoğalırken bilet alma sisteminin değişmemesi müşterileri gitgide daha da zor durumda bıraktı. Self servis bilet kioskları ise günümüzde bu konuda fiziksel mekanlarda bir çözüm niteliğinde.

Elektronik ödeme işlemi içeren self servis kiosklar, üyelerin ve kullanıcıların hizmetinde. Ödeme işlemini hızlandıran bu bilet kioskları sayesinde konser alanları, stadyumlar, müzeler gibi birçok mekan müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet sağlıyor. Servisin yoğun ve kalabalık olduğu zamanlarda akışı hızlandırarak hem kullanıcılarının hem de kurumların işini kolaylaştırıyor.

Azalan kurum iş yükü ve bekleme süreleri sayesinde elde edilen zaman tasarrufu, özellikle yoğun konser ve etkinlik günlerinde müşteri mutluluğunu etkiliyor. Müşterileri uzun kuyruklarda bekletmeyen, onların memnuniyetini düşünen kiosklar işlem başına düşen masrafı da azaltıyor. Kullanıcı arayüzü tasarımı sayesinde herkesin rahatlıkla bilet alabilmesini sağlayan self-servis kiosklar, fonksiyonelliği ile müşteri mutluluğunu korurken şirketlerin değer ve kazancını artırıyor. Tüketicilere sağlanan kolaylıkla bu cihazlar piyasada rekabetçi bir avantaj kazandırıyor.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.