Avedien

Avedien

  • Müşteri Petra, İstanbul
  • Yıl 2013
  • Hizmetler Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Basılı Materyaller, Ambalaj

Logo ve 3 Boyutlu Ambalaj Tasarım

Avedien, aloe vera başta olmak üzere içindeki organik bitki özleri sayesinde, hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlayan yepyeni bir organik kozmetik markasıdır. Marka ismi çalışması, sembol, kurumsal kimlik tasarımı, logo ve 3 boyutlu ambalaj tasarım çalışmaları Arman Tasarım bünyesinde yapılmıştır.

  • Paylaş:

Kozmetik ürünleri, birçok kullanıcı için hayatlarında vazgeçilmez bir önem taşır. Kozmetik ürünlerinin birçoğu kimyasal ağırlıklı bileşenlerden oluşmaktadır. Bu da uzun vadede insan sağlığını tehdit etmekte, doğa ve çevreye zarar vermektedir. Organik kozmetik ürünleri ise çevre kirliliği yapmaz, doğaya ve insan hayatına saygı duyar. Organik Kozmetik Sertifikasına sahip Avedien ürünleri, doğanın dengesini bozmadan sizleri organik bakım ürünleri ile buluşturur.

Sağ tarafta üç boyutlu ambalaj tasarımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerden biri olan Avedien Rescue Jel’i görmektesiniz. Bu ürün spor yaralanmaları, morluk ve burkulmalar, ezik ve şişikler için ya da soğutucu olarak ilk yardım amaçlı müdahaleler için kullanılabilir. Aloe vera başta olmak üzere, içindeki arnica, kafur, papatya, adaçayı ve zeytinyağı gibi organik bitki özleri, bu ağrı kreminin faydalarını kısa sürede görmenizi sağlar. Roll-on başlığıyla vücutta istenilen bölgeye sürülebilen ağrı jeli, cildinizde ferahlama ve rahatlama getirir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.