Biyometrik Kimlik, Tanıma ve Kontrol Sistemleri

Biyometrik Kimlik, Tanıma ve Kontrol Sistemleri

  • Müşteri MIA Tech, Ankara
  • Yıl 2015
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı, Arayüz Tasarımı, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme

Endüstriyel Ürün Arayüz Tasarımı

MIA Teknoloji, insan tanımlama ve güvenlik için vazgeçilmez olan biyometrik sistemlerde yerel ve ulusal çözümler sunmakta.

Biyometri, fiziksel (parmak izi, parmak damarı, yüz, iris vb.) veya davranışsal (imza analizi, tuş vuruşu dinamikleri vb.) kaynaklardan çıkarılabilen belirli bir teknik özelliktir. Elde edilen biyometrik veriler, biyometrik teknolojilerin güvenlik ve erişim kontrolü tabanlı ihtiyaçlar için yaygın olarak kullanıldığı tanımlama süreçleri için kullanılır. MIA Teknoloji ile birlikte geliştirdiğimiz bu biyometrik kimlik, tanıma ve kontrol sistemleri klasik kiosklardan farklıdır. Ürün arayüz tasarımı ile kalabalık kamusal mekanlarda alan kullanımını verimli hale getiriyor.

Endüstriyel Tasarım Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı Arayüz Tasarımı Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme
  • Paylaş:

İnteraktif ekranlı kiosklardan farklı olan bu ürün, kullanıcı arayüzü tasarımı ile sirkülasyon alanlarında mekanın en etkili şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Geçiş güvenliğinin fazlasıyla önem taşıdığı havaalanları gibi yerler için geliştirilen bu ürünler, UX tasarım ve kullanıcı deneyimi tasarımı konusunda yenilikçi Arman Tasarım’ın Mia Teknoloji ile iş birliği sonucunda ortaya çıkmıştır.

 

 Bu endüstriyel tasarım ürünleri, kullanıcıların yüz hatlarını destekleyen özel aydınlatma yüzeyleri sayesinde yüz tanıma performansını maksimuma çıkarmakta.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.