Fixpack Kurumsal Kimlik Tasarımı

Fixpack Kurumsal Kimlik Tasarımı

  • Müşteri Fixpack, İstanbul
  • Yıl 2016
  • Hizmetler Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Basılı Materyaller

Enerjik bir marka ve kullanım sürdürülebilirliği

Cep telefonu başta olmak üzere elektronik ve elektrikli cihazlarda satış sonrası garanti ve sigorta hizmetleri konusunda faaliyet gösteren firma marka ve kurumsal kimlik geliştirilmesi konusunda Arman Tasarım ile işbirliği gerçekleştirdi. Hizmetlerini ve marka niteliğini tüketicilerin beklentileri ile bütünleştiren Fixpack yaratıldı. Arman Tasarım yaratıcı ekibi marka stratejisini belirleyerek marka özelliklerini geliştirdi. Sektöre farklı bir bakış açısı getiren güçlü, kararlı ve tüm kaslarını tüketici odaklı çalıştıran enerjik bir marka yaratmak için  beyin fırtınası gerçekleştirdik. Fixpack bulundurduğu onarım hizmetleri ile arızalanan cihazları ek ücret olmaksızın tamiratını sağlıyor, sigorta ve tüketici desteği sağlayarak teknoloji ürünleri alanında kullanıcılara güven sağlıyor. Onarım sonrası hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinin adreslerine gönderiyor.

  • Paylaş:

Fixpack markası teknolojiyi kullanımında kesintisizliği vadediyor. Arman Tasarım olarak Fixpack markasının kurumsal kimlik ve logo tasarımı ile marka ismi ve basılı materyal çalışmalarını gerçekleştirerek bir başarıya daha imza attı.

Fixpack markası için tasarladığımız, renk ve stil rehberinde sınır tanımadığımız logo tasarım çalışmalarımız. Logoda markanın enerjik kimliğini ortaya çıkarmak için turuncu rengi seçtik.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.