Masa Üstü Düzenleyici

Masa Üstü Düzenleyici

  • Müşteri Habitat Turkey, Istanbul
  • Yıl 2015
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme

Masa Üstü Düzenleyici

iPhone Dostu Masa Üstü Düzenleyici

Yalın tasarım diline sahip masa üstü düzenleyici  Notluk, kartvizitlik ve kalemlik bölümleri ile birlikte iPhone şarjını barındıran çalışma masanız için ideal bir masa üzeri düzenleyici. Kartvizitler, kalemler ve küçük eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Yalın tasarıma sahip üründe bulunan Apple iPhone 5 şarj bölümü, aynı zamanda ergonomik bir telefon standı. Masa Düzenleyici, aynı zamanda telefonun ses çıkışını destekleyen yüzeyler sayesinde masa üstünde konforlu müzik dinleme deneyimi sağlıyor. Telefonun stant bölümünün arkasında ise sizi bir sürpriz bekliyor. Kablolu kulaklığınız için kablo düzenleyici… Kullanmadığınız zaman kulaklığınız için güvenli bir bölüm.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme
  • Paylaş:

Ev ve ofis içerisindeki çalışma alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yenilikçi ürün, masanızın üzerindeki telefon, ipod, kalem, kağıt, kartvizit, post-it gibi eşyalarınızı tek bir düzenekte toplar.

Düzen sevenlerin yanı başında bulundurması gereken bu tasarım, tüm eşyalara işlevsel bölmeleri ile çekidüzen verir. Bundan sonra çalışma alanınız derli toplu  görünecek ve aradığınız tüm kırtasiye ürünlerini tek bir noktada bulacaksınız.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.