SV-360 Validatör

SV-360 Validatör

  • Müşteri AMCO SA, Yunanistan
  • Yıl 2016
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme

Yeni Nesil Ulaşım Ödeme çözümü

SV-360 Validatör; ulaşım sektöründe kullanılan çok işlevli bir mikro ödeme cihazıdır. Kullanıcı deneyimine odaklanarak tasarlanmış arayüzü ile Sv-360 akıllı kartlar, basılı veya mobil QR kodları, NFC dahil çeşitli elektronik biletli ödeme seçeneklerinin işlenmesinde kullanılır. Dokunmatik ekranı ve çoklu iletişim ara yüzü ile sürücünün deneyimini geliştirir. Estetik tasarım, sağlamlık ve yüksek performansı bir araya getirir. Ayrıca cihaz banka kartları ile de uyumludur. Arman Tasarım, tasarım ve kalıp mühendisliği gibi süreçlerin sonunda estetik, sağlam ve yüksek performans gösteren bir ürün geliştirmiştir.

Endüstriyel Tasarım Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme
  • Paylaş:

Modern yolcunun ihtiyaçlarına göre tasarlanan SV-360, anında işlem yapmanın yanında yolcunun deneyimini en iyi seviyeye taşımak için dokunmatik renkli ekran, kullanıcı arayüzü, parlak LED ışık gösterge ve 3W ses sistemine sahiptir.

Güvenli doğrulama işlemlerinin yanı sıra, bu cihazdan yansıtılabilen tanıtım videoları ve animasyonlar onu bir pazarlama aracı haline getirir.  Yolcuları satış teklifleri ile bir araya getiren, ücret toplamayı mobil pazarlama ile birleştiren bu ürün eşsizdir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.