Ambulans Işık ve Uyarı Sistemi

Ambulans Işık ve Uyarı Sistemi

  • Müşteri Armas Electronics, Ankara
  • Yıl 2012-2014
  • Hizmetler Araştırma, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği

Endüstriyel Ürün Geliştirme

Acil Araç Tasarımları Olarak Uyarı Işığı

Arman Tasarım, günlük hayatı tasarım yoluyla zenginleştiren ulaşım araçları yaratıyor. Araçların tanınabilirliğini ve fark edilebilirliğini doğrudan etkileyen uyarı ışıkları flaşlı, dönen tepe ve arka lambalardan oluşur. Görsel uyarı sistemleri, sürücülerin dikkatini çekmek açısından en etkili yöntemler arasındadır. Arman Tasarım ekibi araştırma, tasarım ve mühendislik alanında çok yönlü bir perspektif sunarak ambulanslar için bir olmazsa olmaz olan bu uyarı ışıklarını geliştirmiştir.

Araştırma Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

Proje Konusu

Güvenlik sektöründe faaliyetini sürdüren Armas Elektronik firmasının ambulans, polis ve güvenlik araçlarında kullanılmak üzere tepe sinyal cihazlarının tasarım ve mühendislik çalışmaları gerçekleştirildi.

Proje Kapsamında Yapılan Faaliyetler

Arman Tasarım, Armas firmasının ürün geliştirme sürecinde pazar araştırmaları ve rakip analizleri, telif hakları ve patent araştırmaları, yapılabilirlik etütleri ve teknoloji araştırmaları, ürün stratejisinin oluşturulması, maliyet ve fizibilite çalışmaları, endüstriyel tasarım faaliyetleri, bilgisayar destekli tasarım (BDT) ve mühendislik faaliyetleri, kritik proje yönetimi (CPM) ve tedarik süreç yönetimi, prototip üretimi, üretim planlama faaliyetleri hizmetlerini sunmuştur.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.