Flare Araç Sinyali

Flare Araç Sinyali

  • Müşteri Armas Electronics, Ankara
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Araştırma, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarımı

Türkiye’nin ilk tasarım ödüllü araç sinyali

Flare Lightbar, performans odaklı ince tasarımı, şekli ve açılarıyla benzersiz bir aydınlatma ve sinyal verme deneyimi sunar. Monoblok alüminyum gövdeli güçlü bir yapıya da sahiptir. Estetikten ve işlevsellikten ödün vermeyen bir tasarımla, ışıklı ve sesli uyarı sistemine sahip bir cihaz geliştirilmiştir. Arman Tasarım, yenilikçi yaklaşımıyla dengeli ve tasarım bütünlüğü olan bir ürün tasarlamıştır.

Araştırma Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Güvenlik sektöründe faaliyetini sürdüren Armas Elektronik firmasının polis, ambulans ve güvenlik araçlarında kullanılmak üzere sinyal cihazlarının tasarım ve mühendislik çalışmaları Arman Tasarım tarafından gerçekleştirildi.

Proje Özeti

Ürün, yapısal özellikleri ve sinyalizasyon performansı ile standartları sağladı ve firmanın sektörde önemli yer edinmesi sağlandı. Daha sonra firma için farklı tamamlayıcı ürünler geliştirilerek tüm ürün serisi tamamlandı. Flare ince tip araç sinyali dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından Red Dot Design’da ödül kazandı. Bu ödüllü tasarımın prototip ve kalıp süreçlerinin yönetimini Arman Tasarım gerçekleştirdi.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.