Skin & Face Master

Skin & Face Master

  • Müşteri Rosio, Istanbul
  • Yıl 2018
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Yenilikçi Ürün Tasarımı

Geniş gözenekler ve siyah noktalar yaygın ve oldukça rahatsız edici cilt problemleridir. Çevre kirliliği veya makyaj kalıntıları ciltteki gözenekleri doldurarak cilt sağlığını bozabilir. Rosio Skin ve Face Master, evde cilt bakımının keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu iki yenilikçi ürün yeni nesil teknolojiyle geliştirilmiş cilt bakım ve temizlik cihazlarıdır. Bu ürünler, ev rahatlığı içerisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dolayısıyla bu cihazlar basit bir kullanıma ve şık bir tasarıma sahiptir.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Müşteri odaklı ve yenilikçi ürün tasarımında iddialı olan tasarım ajansımız, alternatif tıp yöntemlerini bilim ve endüstri ile birleştiren marka Rosio ile bir araya geldi. Rosio Skin & Face Master’ın da dahil olduğu, beraber ürün geliştirmesi yapılan tüm ürünler kullanıcıların sağlığını ve mutluluğunu düşünüyor.

Rosio Face Master

Kırmızı, mavi ve mor olmak üzere üç farklı ultraviyole ışın etkisi ve tens masajını birleştiren Türkiye menşeli ürün, daha genç ve güzel bir cilde sahip olmak isteyenler için tasarlandı. Anti-aging etkili kırmızı ışın, cildi gençleştirirken solgun ve matlaşmış ciltleri aydınlatır. Mavi ışın ise akne ve sivilcelerin giderir. Mor ışın diğer iki ışının etkilerini birleştirerek hem cildi onarır hem de akne ve sivilceler üzerinde etkilidir.

Rosio Skin Master

Birçoğumuzu rahatsız eden siyah noktalar doğru bir cilt bakımı ile ortadan kaldırılabilir. Rosio Skin Master da siyah noktalardan kurtulmanızı ve tertemiz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.