Tens Master Masaj ve Terapi Cihazı

Tens Master Masaj ve Terapi Cihazı

  • Müşteri Rosio, Istanbul
  • Yıl 2017
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi

Yenilikçi Ürün Tasarım

Rosio Ultra Tens Master, tasarımı ve mühendisliğiyle büyük övgü toplamış bir cihazdır. Arman Tasarım, bu ürünle Türkiye’de tasarlanan ve üretilen ilk ve tek fizyoterapi cihazını geliştirmiştir. Bu kullanışlı masaj cihazı birçok farklı sağlık probleminin çözümü için tamamlayıcı bir terapi yöntemi sunar. Cihaz, 50 farklı fonksiyonu ve 10 özel programa sahiptir ve kullanıcıların yaşam kalitesini artırmayı amaçlar. Arman Tasarım olarak makineler ve insanlar arasındaki ilişkiyi yenilikçi ürün tasarım çalışmaları ile geliştiriyoruz.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi
  • Paylaş:

Müşteri odaklı ve yenilikçi ürün tasarımında iddialı olan tasarım ajansımız, alternatif tıp yöntemlerini bilim ve endüstri ile birleştiren marka Rosio ile bir araya geldi. Rosio Skin & Face Master’ın da dahil olduğu, beraber ürün geliştirmesi yapılan tüm ürünler kullanıcıların sağlığını ve mutluluğunu düşünüyor.

Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu cihaz tüm vücudunuza tens (transcutaneous electrical nerve stimulation), refleksoloji masajı ve akupunktur yapabilmektedir. Rosio Tens Master, elektro pedler ve 30 dklık kas tembelliğinin engellenmesi amacıyla yüzyıllardır kullanılan tens masajları ile kullanıcıların rahatsızlık yaşadığı bölgede kan dolaşımını uyarır. Böylelikle bölgedeki oksijen miktarını ve direnci artırır, kasları güçlendirir.

 

Cihazda frekans tipleri, süreleri, ve frekans değişkenleri seçilerek yönetilebilir. Aynı zamanda Tens Master kullanıcının ihtiyaçlarına göre programlanabilmektedir. Dilerseniz cihazda kullandığınız program setlerini kaydedebilir, kişiselleştirilmiş terapi programınızı üretip geliştirebilirsiniz.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.