Avedien

Avedien

  • Müşteri Petra, İstanbul
  • Yıl 2013
  • Hizmetler Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Basılı Materyaller, Ambalaj

Logo ve Üç Boyutlu Ambalaj Tasarımı

Avedien, aloe vera başta olmak üzere içindeki organik bitki özleri sayesinde, hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlayan yepyeni bir organik kozmetik markasıdır. Marka ismi çalışması, sembol, tüm kurumsal kimlik tasarım çalışmaları ile logo ve üç boyutlu ambalaj tasarımı Arman Tasarım bünyesinde yapılmıştır.

  • Paylaş:

Aloe Vera bitkisini baz alarak içeriğini oluşturan Avedien şampuan ve vücut kremi ürünleri, cildinizdeki birçok rahatsızlığa doğal çözümler sunuyor. Bu ürünler, Paraben ve petrol türevi kimyasal maddeler içermez.

Doğal ve organik formülleri vücudunuzla buluşturan Avedien el, yüz ve vücut kremleri ve serumlarının logo ve ambalaj tasarımını ekibimizle gerçekleştirdik. Bu kremler içerisindeki doğal E vitamini ile cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlarken cildi nemlendirmeyi ve korumayı unutmaz. Cildiniz bu kremler sayesinde çevresel hasarlara ve yıpranmalara karşı korunmuş olur.

Ambalaj tasarım çalışmasını gerçekleştirdiğimiz organik vücut bakımının öncüsü Avedien, günlük kullanıma uygun ve çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici cilt bakım ürünleri ile kullanıcılarını bekliyor.

Bitkisel içerikli Avedien ürünleri, cildi kuru ve ölü deri hücrelerinden arındırır.

Kozmetik ürünleri, birçok kullanıcı için hayatlarında vazgeçilmez bir önem taşır. Kozmetik ürünlerinin birçoğu kimyasal ağırlıklı bileşenlerden oluşmaktadır. Bu da uzun vadede insan sağlığını tehdit etmekte, doğa ve çevreye zarar vermektedir. Organik kozmetik ürünleri ise çevre kirliliği yapmaz, doğaya ve insan hayatına saygı duyar. Organik Kozmetik Sertifikasına sahip Avedien ürünleri, doğanın dengesini bozmadan sizleri organik bakım ürünleri ile buluşturur.

Üç boyutlu ambalaj tasarımını gerçekleştirdiğimiz bir diğer ürün olan Avedien Rescue Jel, spor yaralanmaları, morluk ve burkulmalar, ezik ve şişikler için ya da soğutucu olarak ilk yardım amaçlı müdahaleler için kullanılabilir. Aloe vera başta olmak üzere, içindeki arnica, kafur, papatya, adaçayı ve zeytinyağı gibi organik bitki özleri, bu ağrı kreminin faydalarını kısa sürede görmenizi sağlar. Roll-on başlığıyla vücutta istenilen bölgeye sürülebilen ağrı jeli, cildinizde ferahlama ve rahatlama getirir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.