Biorichi

Biorichi

  • Müşteri Petra, İstanbul
  • Yıl 2012
  • Hizmetler Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Basılı Materyaller, Ambalaj

Logo ve Üç Boyutlu Ambalaj Tasarımı

Biology & Richness kelimelerinden türetilen medikal kozmetik markası. Yüzyıllar boyu insanlık tarihi bilgi birikiminden elde edilen doğal bileşenler ile Almanya’da yeni bir marka ile üretilmekte… Biorichi marka ismi, sembol, tüm kurumsal kimlik çalışmaları ile logo ve üç boyutlu ambalaj tasarımı Arman Tasarım bünyesinde yapılmıştır.

  • Paylaş:

Arman Tasarım olarak doğa dostu ürünleri desteklemekteyiz. Bu bakış açımızı yeşilin hakim olduğu Biorichi logo tasarımına yansıttık.

İnsan geçmişinin derin araştırılmasından yola çıkarak, cildinizi ve doğayı düşünen Biorichi markasının içeriği gibi ambalaj tasarımında da aynı vizyon ve özenle çalıştık.

2011 yılında düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları yarışmasında “Temizlik Ürünleri Serisi” kategorisinde Gümüş ödül, “Biyolojik Tasarım” kategorisinde ise Bronz ödül sahibi Biorichi’nin tüm logo ve 3 boyutlu ambalaj tasarım çalışmaları tasarım ajansımız tarafından yapılmıştır.

Sorunlarından arındırılmış cilt deyince akla gelen ilk markalardan olan Biorichi için bitkilerin hakim olduğu ambalajında doğallığı kullandık. Logo tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarında doğa ile buluşmaya çağrı yaptık.

E vitamininin hakim olduğu, güneşin zararlı ışınlarından korunmak için özel olarak üretilen doğal Biorichi Güneş Kremi’nin ambalaj tasarımı.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.